Zakład Elektroniczny - działamy od 1989 r.

Oferta

Oferta firmy Contact Service

Oferta opiera się o usługi związane z fiskalną ewidencją transakcji. Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców z różnych branż, proponując szeroki wybór produktów i wszechstronne usługi.

Sprzedaż urządzeń fiskalnych i osprzętu

Sprzedaż urządzeń fiskalnych to nasza podstawowa działalność. Oferujemy bardzo szeroki wybór produktów dedykowanych różnym branżom i typom działalności. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku, sprzedając i serwisując kasy, które są cenione ze względu na swoją niezawodność, wygodę obsługi i inne walory. W naszej ofercie znajdują się:

1. kasy i drukarki fiskalne renomowanych polskich producentów, m.in. EZAB,

2. wyposażenie dodatkowe do kas i drukarek fiskalnych – począwszy od firmowego papieru poprzez czytniki kodów kreskowych, na szufladach kasowych skończywszy,

3. taksometry,

4. terminale kart płatniczych,

5. wagi elektroniczne,

6. lampy TAXI.

Usługi dla przedsiębiorców

Nasze wsparcie dla przedsiębiorców nie kończy się jednak na sprzedaży kas. Zapewniamy również kompleksową pomoc przy wdrażaniu systemu fiskalnego. Zajmujemy się montażem urządzeń czy też szkoleniem pracowników. Klienci decydujący się na zakup kas w naszej firmie, mogą również liczyć na profesjonalne doradztwo przy ich wyborze. Ponadto dostarczamy niezbędne materiały eksploatacyjne i prowadzimy działalność serwisową, obsługując zarówno urządzenia starszych typów, jak i najnowocześniejsze kasy online. Świadcząc wszystkie usługi, zapewniamy maksymalną rzetelność i profesjonalizm poparte wieloletnim doświadczeniem w branży.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

e-max.it: your social media marketing partner